História

História

Minulosť, o ktorej sa rozpráva. Budúcnosť, o ktorej sa bude písať.

Od roku 1982, SEI Laser je z jedným z najdynamickejších a najinovatívnejších firiem vo svete laserových technológií. Kvoli širokej ponuke laserových systémov vyvinutých ich R&D oddelením, je možné uspokojiť rôzne potreby zákazníkov na oboch, vertikálnych a horizontálnych trhoch, vrátane: svietenie, vizuálna komunikácia, práca s papierom, značenie, flexibliné obaly, skladacie kartóny, móda, interiérový dizajn, nábytok, automobilová výroba, inžinierstvo a elektronika.

SEI Laser dizajny a výrobcovia:

  • systémy s galvanometrickou skenovacou hlavicou vybavenou s CO2 technológiou a solídnym skupenstvom laserového zdroja na značenie
  • flat-bed plotrové systémy s interpolovanou súradnicovou osou vybavenou s CO2 technológiou a solídnym skupenstvom laserového zdroja na rezanie a značenie
  • OEM Systémy

Všetky SEI Laser systémy používajú ICARO proprietárny softvér, ktorý je kompatibilný s Windows™ platformou, ktorý má jednoduchú integráciu s tými najsofistikovanejšími CAD-CAM verziami na trhu. 

Naše skúsenosti, know-how a obchodný duch prinášajú našim zákazníkom hodnotu.

Sei laser história

MISIA

Svetová Talianska spoločnosť, SER Laser navrhuje a produkuje inovatívne laserové systémy na rezanie a značenie rôzne druhy materiálov. Hlavné zameranie SEI Laser je stála inovácia a nekončiaci sa výskum. “Každá aplikácia ma možné laserové riešenie” je náš slogan a naše každodenné motto.

 

Vízia

Našim hlavným cieľom je nájsť riešenia pre nové trhy a vytvoriť nové obchodné trendy s našimi zákazníkmi. “Revolučná Generácia”: toto je SEI Laser.

Etapy

1982 – 1986


Éra Elektroniky


SEI S.r.L. začalo – Elektronická a informačná technológia. Aktivity sú rozdelené na: dizajn a rozvoj elektronicky riadiacich strojov na mieru; dizajn, rozvoj a produkcia industriálnej elektroniky.

1984 – 1996


Éra industriálnej mašinérie


Dekáda zasvätená dizajnu, vývoju a produkcie industriálnej mašinérie.

1996 – 2005


Éra laseru


Firma vyvinula flexibilné industriálne systémy s integrovanou laserovou technológiou na aplikáciu v horizontálnych trhoch (na všeobecné využitie)

2005 – Súčastnosť


Éra vertikálnych laserových využití


Nová cesta smerom k vývoju a produkcií industriálnych laserových systémov špecificky navrhnuté pre vertikálne trhy (na špecifické využitie)

Ekológia

Naše zariadenia v meste Curno sú vybavené fotovoltaickými panelmi, ktoré transformuje slnečnú energiu na elektrinu bez potreby iného zdroja. Týmto spôsobom je vyprodukovanej okolo 78 000 kw/h čistej, obnoviteľnej energie. Naviac na každý vyprodukovaný kWh, firma bráni produkovaniu nielen ďalšieho CO2 ale taktiež všetky iné plyny, ktoré spôsobujú globálne otepľovanie.

Vysokovýkonné optické zdroje kombinujú vysokú produktivitu so zodpovedajúcim znížením spotreby elektrickej potreby až 30-40%, garantujú zároveň kvalitu, spoľahlivosť a spokojnosť v mnohých sektoroch aplikácie.

Rozhodnúť sa pre SEI Laserové systémy znamená ochrana životného prostredia a zdravia pracovníkov. Laserová línia určená napríklad pre textil, redukuje množstvo odpadovej vody (z 70% na 90%) a množstvo vypustených toxických a chemických látok, ktoré sa vylučujú počas rôznych štádii v tradičnej výrobe. Taktiež naše systémy eliminujú potrebu sofistikovaných a drahých purifikačných systémov.

Používanie SEI Laser systému ponúka rôzne výhody v rámci ekológie, ktoré z dlhodobého hľadiska znižujú náklady na výrobu.

SEI Laser solárne panely