Technologické inovácie

Technologické inovácie

R&D: Zručnosti, ktoré vytvárajú hodnotu

Neustále investície do výskumu a inovácií sú základnými pohonmi našeho rastu, ktorý nám umožňuje vyvíjať nové technológie a zdokonaľovať tie, ktoré už existujú pre naše laserové rezacie stroje. Slúžime našim zákazníkom a závodnym partnerom hlavou ale taktiež hlavne srdcom.

Neustále pracujeme s našimi hlbokými vedomosťami aby sme sprostredkovali inovatívne riešenia – často na mieru – ktoré zabezpečia bezproblémový výkon a kvalitu koncového produktu.

SEI Laser produkty sú výsledkom odhodlania nášho R&D oddelenia. Za najpokrokovejšími technológiami sú ľudia, ktorí si ich boli schopní predstaviť, navrhnúť a technicky ich vytvoriť. Naše lasery sú výsledkom tímovej práce, na ktorej sa podieľajú zručnosti, vedomosti a talent.

Flexibilita

Ako riešiteľ problémov, SEI Laser dokáže uspokojiť akékoľvek požiadavky pre špecifické profesionálne systémy v rôznych odvetviach aplikácie.

 

Technologický know-how

Budujeme strategické, dlhotrvajúce partnerstvá, kde zdieľame náš know-how.

Demo miestnosť a Tréningová miestnosť = srdce spoločnosti

SEI Laser nie je iba produkčná firma, ale taktiež firma, ktorá sa orientuje na testovanie produktov a rôznych aplikácií kde naši zákazníci a distribútori môžu zažit potenciál našich strojov na vlastnej koži. Deň za dňom v našej demo miestnosti náš špecializovaný personál vykonáva testy: základná činnosť, ktorá zabezpečuje neustály vývoj produktov SEI Laser. Tiež máme tréningovú miestnosť, kde trénujeme a vynovujeme kurzy, ktoré sú pravidelne organizované.

100% Talianská produkcia

Sme svetový líder v oblasti laserovej technológie. Naša “Talianskosť” je zdrojom našej pýchy. Všetky súčiastky vyrábame v našich priestoroch v mestách Curno a Buja. Všetky etapy výrobneho procesu sú pre nás dôležité a nič neostáva zanedbané. každý mechanický a elektronický komponent je vybudovaný interne a dôsledne skontrolovaný pred montážou. Produkujeme a kontrolujeme stroje a vyvíjame k ním vlastný softvér. Toto je jediná cesta, ako vieme pracovať: naším cieľom je excelencia. Pokročilá technológia si vyžaduje úsilie; našimi kľúčovými cieľmi sú vernosť a vzájomný rešpekt s našimi zákazníkmi. Tento postoj nám dovolil ustanoviť dôležité obchodné vzťahy počas minulej dekády, ktoré sú neustále udržiavané.